login|Register
Forum > Orange Pi fans
Post|
看17638|回24|Favorite
OrangePiLinux 看全部
2015-3-29 21:07:50
Edited by OrangePiLinux at 2015-3-30 15:32

Hi guys. I was thinking here--since I lately became involved in Orange Pi project--like spend time here learn something--find friends--What If I create Ukrainian fan web site for Orange Pi? Of course I would need your help in order which domain to chose and name and so on--but we are community--so can talk all about.
I would be happy to apply for free samples of device( Would be appreciated "Orange Pi2 mini" and "Orange Pi 2" Samples for Review on site) and make reviews with fotos in details and popularize it among Ukrainian users --- those amazing devices called Orange Pi.
I already participated in past on many projects on forums, was involved in dev community on Playstation 2 and PlayStation 3. Wrote even manuals how to install Linux on PlayStation three from scratch--Like you have nothing and then you have linux up and running. Gained some respect from dev community there.

Well if you will allow me Steven of course.  Hope for your support and understanding.
OrangePiLinux 看全部
2015-5-11 02:11:41
Edited by OrangePiLinux at 2015-5-11 02:26

  Шановні Пані та Панове. Прошу звернути Вашу увагу. Все починалося як аматорський проект і згодом дійшло до завершальної стадії. Скільки безсонних ночей і днів довелось провести, і скільки книжок довелось прочитати і все заради того щоб мати змогу розширити географію користувачів і поціновувачів цих маленьких, чудових і таких необхідних міні-комп’ютерів OrangePi.
   Я дуже впевнений що воно було того варте і що від тепер Українці матимуть свій куточок де зможуть розмовляти вільно на різні теми пов’язані з Orange Pi .
  Сьогодні я закінчив огляди , хоча впевнений що зможу і далі це робити вже на форумі. Праця Адміністратора є дуже тяжкою- мається на увазі відсутність часу. Як я їх розумію тепер.
   Також сьогодні я проіндексував наш з вами сайт на всіх пошукових серверах, до списку ввійшли гугл, бінг, яндекс, мета, тощо.

    Коли переді мною була поставлена мета який сервіс вибрати, безкоштовний чи платний, то я зважив всі за і проти, також думаю що на мій вибір вплинуло те що я уже майже сім років користуюся Лінуксом постійно, а він як ви всі знаєте є безкоштовним. Тому до гарного як кажуть швидко звикаєш.
Тому мій вибір був зроблений на рахунок безкоштовного сервісу.
  Це не бізнес-проект, а український фан-клуб, тому думаю що це є в межах норми. Я все робив з любов’ю та відданістю.
Саме головне-що про ці маленькі комп’ютери взнає більше тепер людей--що є чудовою новиною. Це так би мовити безкоштовна реклама і в той же час місце для людей що цікавляться світом електроніки.
   Запрошую Вас всіх приєднатися на сайт і гуртом розвивати спільноту однодумців Orange Pi  в Україні.
  
Отже, сподіваюсь що вам сподобається: http://orangepi.ucoz.ua/
  
zhao_steven 看全部
2015-3-29 21:56:35
We can allow you do it. But need doing the things for Orange pi community.
OrangePiLinux 看全部
2015-3-29 22:12:21
Edited by OrangePiLinux at 2015-3-29 22:36

Cool I am glad for trust--I already part of community--once you love it--then is is forever. I could also translate Manuals to Ukrainian.

I wrote email (zhao_steven@263.net  ) to you Steven.

THank you that gave me chance.
zhao_steven 看全部
2015-3-29 22:38:15
Thank you.
OrangePiLinux 看全部
2015-3-29 22:57:15
You are well come.
1234.. 5NextPage

OrangePi En

Powered by Discuz! X3.4

homepage|Simple edition|Touch edition|PC