Please select To the mobile version | Continue to access the desktop computer version

OrangePi

 Login            
 Register            
Search
Hot search: orangepi
View: 336|Reply: 0

چرا طراحی سایت اهمیت زیادی دا...

[Copy link]

34

Threads

34

Posts

168

Credits

Registered member

Rank: 2

Credits
168
Post time 2020-4-19 14:02:38 | Show all posts |Read mode
چرا طراحی سایت اهمیت زیادیدارد؟ طراحی سایت مهم ترین بخش از تجارت آنلاین به شمار می رود و برای این که وبسایت مناسبی برای کسب و کار خود راه اندازی کنید می بایست از اهمیت ساخت سایت ونقش آن در روند توسعه کسب و کار آگاه باشید. ۶۶درصد ازمردم به وب سایت هایی با طراحی زیبا و همین طور ساده تمایل بیشتری دارند. در اینمقاله در خصوص اهمیت طراحی و گرافیگ آن توضیح می دهیم و چندین عنصر ضروری در طراحیسایت را به شما معرفی می کنیم. با این وجود اگر باز هم در طراحی سایت منحصر به فردخود مشکلی دارید می توانید از متخصصین ما مشاوره رایگان دریافت کنید.
چگونه می توان مخاطبان طراحی وب سایت را تحت تاثیرقرار دارد؟
• جذب در بازدید اول
زمانی که مخاطبان شما از وب سایتتان بازدید میکنند در نگاه اول در خصوص کسب و کار شما قضاوت خواهند و این که باز خورد مثبت یامنفی نشان دهند بستگی به تاثیری دارد که در نگاه اول ایجاد می کنید. پس طراحی بایدبه گونه ای باشد که در چند ثانیه اول بتواند کاربر را جذب کند. اگر طراحیسایت فروشگاهی جذاب و مناسبی نداشته باشید در واقع زمینه مناسبی برای آشناییمخاطبانتان با وب سایت های رقیب فراهم می کنید. یک طراحی سایت حرفه ای به شما کمکمیکند تا درک مناسبی از کسب و کارتان به مشتریان ارائه دهید که به این ترتیببازدید کننده تصمیم می گیرد در سایت بماند و یا این که سایت را ترک کند.
• بهینه سازی برای موتور هایجستجو
بسیاری از فاکتور های ساختسایت کاربر پسند به این بستگی دارد که چگونه صفحات را طراحی می کنید ومقالات را ارائه می دهید. که اگر با توجه به الگوریتم های گوگل انجام شود باعثآسان شدن کار خزنده های گوگل و سهولت ایندکس مطالب در گوگل می شود. اما اگر بااصول و قواعد گوگل پروژه طراحی سایت را به پایان نرسانید کار دشواری پیش رو خواهیدداشت و امکان رتبه گرفتن و رسیدن به نتایج برتر گوگل کار ساده ای نخواهد بود. بهاین ترتیب نحوه انتشار محتوا و کد گذاری های اولیه طراحی سایت شرکتی باید سئو فرندلیباشند که بهترین راه برای اطمینان از روش صحیح طراحی سایت همکاری با بهترین شرکتطراحی سایت می باشد.
• سهولت خدمات رسانی برایمشتریان
کاربران نحوه برخورد شما را با مشتریان باتوجه به صفحه وب شما قضاوت خواهند کرد. طراحی سایت شما چشم انداز کلی از سایتارائه می دهد بنابراین اگر تلاشی برای طراحی سایت حرفه نکنید مشتریان نیز اعتمادیبه خدمات رسانی شما نخواهند داشت. طراحی سایت به عنوان نماینده مجازی شما شناختهمی شود و اگر طراحی سایتی واضح، مدرن و کاربر پسند داشته باشید بازدید کنندگاناستقبال بیشتری خواهند کرد. به این ترتیب بازدید افراد جدید از سایت احساس جذبمشتریان جدید را به کاربران خواهد داد. به طراحی سایت خود به چشم هویت مجازی وچهره دیجیتالی تجارت خود نگاه کنید که کاربران هنگام بازدید از سایت با چه چهره ایرو به رو می شوند و چگونه از آن ها استقبال می کنید. طراحی سایت مدرن و کارآمدمانند فردی با روابط اجتماعی بالا می تواند بر جذب کاربر موثر باشد.


You have to log in before you can reply Login | Register

Points Rules

Archiver|Mobile edition|Darkroom|OrangePi En ( 粤ICP备14086627号-2

2020-7-14 14:55 GMT+8 , Processed in 0.030245 second(s), 23 queries .

Powered by Discuz! X3.2

© 2014-2015 orangepibbs en.

Quick Reply To Top Return to the list